O firmě

Home/O firmě
O firmě 2017-12-11T17:08:10+00:00

Specializujeme na autodopravu s náklady po Evropě vlastními vozy a spolupracujeme s dalšími většími přepravními společnostmi. Samozřejmostí je zajištění rozvozu i dovozu ve velmi krátkém termínu. Přepravované zboží je pojištěno.

Ptáte se proč autodoprava na zboží a náklad od nás?

Nabízíme výborný přístup ke klientům, flexibilitu autodopravy, mezinárodní a vnitrostátní pojištění autodopravy, rychlost autodopravy, dobré jméno Autodopravy Löfler trans s.r.o. na trhu.

Mezinárodní doprava, spedice. Pokud potřebujete mezinárodní autodopravu či spedici, nabízíme vám spolehlivost, rychlost a flexibilitu. Jako mezinárodní autodopravci máme bohaté zkušenosti.

Naším heslem při přepravě je „spokojený klient se rád vrací“.

Nákladní autodoprava Löfler

Přeprava zboží a zásilek 24 hodin denně. Našim cílem je rychlá, spolehlivá a bezpečná vnitrostátní a mezinárodní autodoprava a spedice. Naše heslo: Všude včas a v pořádku!

Vnitrostátní autodoprava a spedice

Jako autodopravci zajišťujeme přepravu nákladů a zásilek v rámci celé České republiky (vnitrostátní autodoprava). V oblasti vnitrostátní spedice máme řadu máme spokojených zákazníků a množství kladných referencí.

Mezinárodní autodoprava a spedice

Mezinárodní autodoprava, spedice tvoří nemalý podíl našich podnikatelských aktivit. V rámci mezinárodní autodopravy máme bohaté praktické zkušenosti s přepravou zboží a zásilek. Mezinárodní autodopravu realizujeme nejen v rámci Evropské Unie, ale i mimo ní (státy SNS).

Autodoprava Löfler

K dispozici máme vlastní vozový park, proto tak naše vnitrostátní a mezinárodní autodoprava vylučuje možnost zpoždění přepravy zásilek a zboží.

Autodoprava Löfler – Váš partner na cestách!